Taisyklų tinklas visoje Lietuvoje:
Telefonų remontasMobiliųjų ir išmaniųjų telefonų remontas, ekranų ir stikliukų keitimas, techninė priežiūra Planšečių remontasPlanšetinių kompiuterių remontas, sudužusių ekranų ir stikliukų keitimas, techninė priežiūra Kompiuterių remontasNešiojamų kompiuterių remontas, techninė ir programinė priežiūra Ausinių remontasAusinių kištukų keitimas, nutrūkusių laidų litavimas, sulūžusių korpusų klijavimas

Nemokamas parkavimas šalia Geros Taisyklos

Geros Taisyklos klientams - VISADA NEMOKAMAS PARKAVIMAS!

Rūpinamės, kad privažiavimas prie Geros Taisyklos būtų patogus ir Jums nieko nekainuotų. Šalia daugumos mūsų taisyklų yra nemokamos automobilių parkavimo aikštelės.

 

Mokamo parkavimo kompensavimas

Vis dėl to, jei šalia Geros Taisyklos nėra nemokamo parkavimo, nesijaudinkite - Jūsų automobilio parkavimą apmokės Gera Taisykla!

Tiesiog parkuokite automobilį mokamoje aikštelėje kuo arčiau Geros Taisyklos, susimokėkite už parkavimą Jums patogiu būdu ir, atsiskaitant už prekes ar paslaugas, pateikite mokėjimo įrodymą - Jums bus suteikta nuolaida tokiai sumai, kiek kainuoja parkavimas.


Kokia yra mokamo parkavimo kompensavimo tvarka?

Parkavimas kompensuojamas atsiskaitymo už prekes ar paslaugas metu.
- Jei pirkote prekes, suteiksime prekėms nuolaidą, lygią vieno parkavimo pirmoms 30 min.
- Jei palikote mums įrenginį taisymui ir vėliau atsiėmėte jį atskiru atvykimu, sąskaitai suteiksime nuolaidą, lygią dviejų parkavimų pirmoms 30 min.
Jei minimalus parkavimo laikas yra daugiau, kaip 30 min., nuolaidą suteikiam minimaliam parkavimo laikui.

Pagrindinės parkavimo kompensavimo sąlygos

- Maksimali nuolaidos už parkavimą suma yra 2.00 € vienam užsakymui (remontui) arba 1.00 € vienam prekių pirkimui. Nuolaida negali būti didesnė, nei 25% perkamų prekių/paslaugų galutinės vertės.
- Nuolaida taikoma tik pirmoms 30 min. parkavimo arba minimaliam parkavimo laikui, jei jis viršija 30 min.
- Pirkėjas turi pateikti įrodymus, kad parkavo automobilį mokamoje vietoje (mokėjimo kvitą, kvito nuotrauką, parkavimą patvirtinančią sms žinutę, elektroninį ar kitą parkavimo įrodymą).
- Parkavimo informacija yra pateikiama prie kiekvienos taisyklos kontaktų. Jei informacija apie parkavimą nėra pateikta taisyklos kontaktuose, reiškia šalia taisyklos yra nemokama parkavimo zona ir mokamas parkavimas nebus kompensuojamas.

Kada parkavimas nėra kompensuojamas?

- Kai šalia taisyklos 250 m. spinduliu yra nemokama parkavimo zona.
- Kai parkavimo laikas nesutampa su atvykimo į taisyklą laiku arba tarp pasirinktos parkavimo zonos ir taisyklos yra kitų (nemokamų, pigesnių arba patogesnių) parkavimo zonų.
- Kompensavimas už parkavimą suteikiamas tik nuolaidos prekėms ar paslaugoms forma. Kompensavimas nėra išmokamas pinigais, dovanų kuponais, papildomomis prekėmis ar paslaugomis ar bet kokia kita forma.
- Parkavimas priduodant įrenginį kompensuojamas įrenginio atsiėmimo metu. Tarpinis parkavimas tarp įrenginio pridavimo ir atsiėmimo konpensuojamas tik tais atvejais, kai buvo atvykstama taisyklos prašymu ar pageidavimu.
- Taisymo eigai įtakos neturintys arba nebūtini atvykimai su parkavimu, taip pat atvejai, kai klausimą buvo galima išspręsti nuotoliniu būdu (telefonu, el.paštu ir pan.), tačiau klientas pats pageidavo atvykti į taisyklą, nėra kompensuojami.
- Kelionės išlaidos iki taisyklos, sugaištas kelionėje ar eilėje laikas nėra kompensuojami.
- Taisymo darbų ar prekių garantija nesuteikia teisės į nemokamą (kompensuojamą) parkavimą ar kitų papildomų išlaidų, susijusių su prekių ar įrenginių pristatymu garantiniam taisymui, kompensavimą.
- Nuolaidos už parkavimą nėra sumuojamos, perkeliamos kitiems (ateities ar praeities) užsakymams ir galioja tik konkretaus pirkimo arba įrangos atsiėmimo metu.