Taisyklų tinklas visoje Lietuvoje:
Telefonų remontasMobiliųjų ir išmaniųjų telefonų remontas, ekranų ir stikliukų keitimas, techninė priežiūra Planšečių remontasPlanšetinių kompiuterių remontas, sudužusių ekranų ir stikliukų keitimas, techninė priežiūra Kompiuterių remontasNešiojamų kompiuterių remontas, techninė ir programinė priežiūra Ausinių remontasAusinių kištukų keitimas, nutrūkusių laidų litavimas, sulūžusių korpusų klijavimas

 

Vaizdo plokščių taisymas

Žaidiminės vaizdo plokštės, paprastai, genda dėl tų pačių priežasčių, kaip ir kiti stacionarių kompiuterių komponentai - kaltas kompiuterio perkaitimas ir laiku neatlikta aparatinė kompiuterio profilaktika. Vaizdo plokščių gedimai pasižymi iškraipytu vaizdu, ant ekrano atsiranda juostos, Windows neranda vaizdo plokštės arba jos tvarkyklių (drivers) ir dėl to neužsileidžia žaidimai ir kt. Dažniausiai, sugedus vaizdo plokštei kompiuteris paprasčiausai nerodo jokio vaizdo arba pypsi ir neįsijungia.

Vaizdo plokščių taisymas yra, dalinai, eksperimentinis taisymas - vaizdo plokščių gedimai pataisomi ne visada. Vidutiniškai, gaunasi sutaisyti apie 85% visų vaizdo plokščių gedimų, pakartotinai 12 mėn. bėgyje sugenda apie 7~8% sutaisytų vaizdo plokščių. Būtina turėti omenyje, kad taisant dalinai veikiančias vaizdo plokštes, kai, pavyzdžiui, neveikia tik vienas branduolys, yra nedidelė rizika, jog po taisymo plokštė apskritai nustos veikti, tačiau taip nutinka ypač retai.

Taisymo procesas atitinka nešiojamų kompiuterių vaizdo čipų perlitavimą. Kaitinant vaido plokštės procesorių (GPU) infraraudonaisiais spinduliais jis yra perlituojamas, taip atstatant takus tarp čipo ir platformos. Po taisymo vaizdo plokštė testuojama aukštomis apkrovomis mažiausiai pusę dienos.