Taisyklų tinklas visoje Lietuvoje:
Telefonų remontasMobiliųjų ir išmaniųjų telefonų remontas, ekranų ir stikliukų keitimas, techninė priežiūra Planšečių remontasPlanšetinių kompiuterių remontas, sudužusių ekranų ir stikliukų keitimas, techninė priežiūra Kompiuterių remontasNešiojamų kompiuterių remontas, techninė ir programinė priežiūra Ausinių remontasAusinių kištukų keitimas, nutrūkusių laidų litavimas, sulūžusių korpusų klijavimas

 

Programinės įrangos darbai

Geroje Taisykloje kokybiškai sprendžiame programinės įrangos gedimus ir problemas, diegiame naujas programas bei rūpinamės kompiuterio apsauga. Nesijaudinkite duomenų saugumu ir konfidencialumu - mes visada rūpinamės, kad duomenys būtų išsaugoti ir nepatektų į svetimas rankas!

Dažniausiai užsakomi programinės įrangos darbai:

 

Windows diegimas

Windows diegimas (instaliavimas) - pati dažniausia užsakoma programinės įrangos tvarkybos paslauga. Windows diegimas trunka nuo valandos iki paros, priklausomai nuo kompiuterio parametrų ir pasirinktų programų. Paprastai, Windows gedimus pašaliname per 1-2 darbo dienas nuo kompiuterio pristatymo į taisyklą. Diegiama ta Windows versija, kuri nurodyta ant kompiuterio Windows licencijos lipduko. Paprastai, tai būna Windows XP, Windows Vista, Windows 7 arba Windows 8.

Jei nežinote, kokias programas Jums reikia įsidiegti, kad galėtumėte pilnavertiškai naudotis kompiuterių - nesijaudinkite! Pasirinkus Windows diegimą su pilnu paruošimu įdiegsime Jums antivirusinę programą, Office paketą, filmų peržiūros ir muzikos klausymo programas, interneto naršykles ir kitas būtinas naudojimui programas.

Būtina turėti omenyje, kad diegiant naują Windows kopiją yra pašalinamas C: disko turinys. Jei duomenys yra D: diske, nesijaudinkite - jie nebus pašalinti ir papildomai mokėti už duomenų saugojimą nereikės.

 

Tvarkyklių diegimas

Tvarkyklių diegimas (drivers installation) reikalingas tam, kad Jūsų kompiuterio įrenginiai (garso korta, vaizdo plokštė, procesorius ir kt.) tvarkingai veiktų ir atliktų savo funkciją. Diegiant naują Windows kopiją tvarkyklės įdiegiamos nemokamai. Paprastai, procedūra trunka nuo 10 min. iki kelių valandų.

Diegiame ir išorinių įrenginių tvarkykles (spausdintuvas, skeneris ir pan.). Būtina turėti omenyje, kad išorinių įrenginių diegimui būtina pristatyti juos į taisyklą, kad galėtume pajungti prie kopiuterio. Nepajungus įrenginio prie kompiuterio jo įdiegti nesigaus.

 

Programų diegimas

Jei Jums neatsidaro tam tikri failai, greičiausiai Jūs neturite tam reikalingų programų. Programų diegimas, paprastai, trunka nuo 5 iki keliasdešimt minučių ir kainuoja. Diegiant profesionalias programas (Adobe Photoshop, Corel Draw ir pan.) būtina pateikti jų legalumą patvirtinančią licenciją.

Diegiant Windows rekomenduojame pasirinkti pilną kompiuterio paruošimą darbui. Tokiu atveju sudiegsime visas būtinąsias programas, Jūs sutaupysite pinigų bei laiko.

 

Programinis kompiuterio valymas ir virusų naikinimas

Jei Jūsų kompiuteris pasileidžia ir Windows užsikrauna, tačiau kompiuteris veikia lėtai arba kraunasi ilgai, gali būti, kad užteks atlikti tik programinę profilaktiką. Šios procedūros eigoje išvalomos kompiuterio programinės šiukšlės, registrai, atliekama kietojo disko defragmentacija, pagreitinamas Windows užsikrovimas. Programinė profilaktika kainuoja kur kas pigiau už naujų Windows diegimą, paprastai atliekama per 1 darbo dieną.

Virusų valymas atliekamas tada, kai yra įtarimas, jog kompiuteris apkrėstas žalingomis programomis. Virusš valyams atliekamas specialiomis profesionaliomis virusų valymo programomis. Paslauga atliekama nuo 30 min. iki kelių darbo dienų, priklausomai nuo kompiuterio apkrėstumo. Šaliname ir tuos virusus, kurių nepajėgia pašalinti antivirusinės programos.

Siekiant apsisaugoti nuo virusų, Geros Taisyklos meistrai rekomenduojama naudoti ESET NOD32 antivirus arba ESET SMART security apsaugas. Tai yra mokamos programos, tačiau jų efektyvumas yra ypatingai aukštas. Didžioji dalis mūsų klientų džiaugiasi įsigiję šią programą, kurios dėka virusų valymo paslaugos būtinybė sumažėja daug kartų.

Daugiau informacijos apie kompiuterio profilaktiką ir virusų valymą rasite skiltyje "Kompiuterių profilaktika".

 

 

DĖMESIO! Įrašinėjame tik legalią programinę įrangą. Diegiant Windows ar kitas mokamas programas, klientas privalo pateikti licencijos duomenis arba įsigyti norimą programą.