Taisyklų tinklas visoje Lietuvoje:
Telefonų remontasMobiliųjų ir išmaniųjų telefonų remontas, ekranų ir stikliukų keitimas, techninė priežiūra Planšečių remontasPlanšetinių kompiuterių remontas, sudužusių ekranų ir stikliukų keitimas, techninė priežiūra Kompiuterių remontasNešiojamų kompiuterių remontas, techninė ir programinė priežiūra Ausinių remontasAusinių kištukų keitimas, nutrūkusių laidų litavimas, sulūžusių korpusų klijavimas

 

Nešiojamų kompiuterių LCD ekranų keitimas

LCD ekranų dūžimas ir skilimas - gan dažna vartotojų problema. Dažnai taip atsitinka dėl kompiuterio kritimo, sunkaus daikto užmetimo, atsisėdus ant kompiuterio ar uždarius jo ekrano dangtį su paliktais daiktais (pvz., tušinuku) ant klaviatūros.

 

Kodėl verta patikėti Jūsų kompiuterio LCD ekrano keitimą Gerai Taisyklai?

 1. Kokybė
  Dedame tik originalius LCD ekranus. Jokių mirusių pikselių ar kitų broko požymių!
 2. Garantija
  Esame tikri savo produktų kokybe, tad suteikiame 12 mėn. garantiją naujiems ir 6 mėn. garantiją naudotiems LCD ekranams.
 3. Terminai
  Populairiausias matricas turime kiekvienoje taisykloje. Galime pakeisti LCD ekraną vos per 30 min., o kartais ir greičiau!
  Jei reikalingo ekrano neturėsime vietoje, nesijaudinkite - daugumą rinkoje naudojamų ekranų turime pagrindiniame sandėlyje ir reikalingą LCD pristatysime vos per 1-2 darbo dienas.
 4. Asortimentas
  Gera Taisykla turi platų LCD ekranų pasirinkimą. Dirbame su didžiausiais Europos tiekėjais bei pagrindiniais Korėjos fabrikais. Jei Jūsų kompiuterio LCD ekranas yra retas ir jo nerandate pas mūsų konkurentus - mes Jums padėsime!

 

Pasirinkę Gerą Taisyklą savo kompiuterio remontui Jūs neapsiriksite. Mes siekiame visada būti geriausiais!