Taisyklų tinklas visoje Lietuvoje:
Telefonų remontasMobiliųjų ir išmaniųjų telefonų remontas, ekranų ir stikliukų keitimas, techninė priežiūra Planšečių remontasPlanšetinių kompiuterių remontas, sudužusių ekranų ir stikliukų keitimas, techninė priežiūra Kompiuterių remontasNešiojamų kompiuterių remontas, techninė ir programinė priežiūra Ausinių remontasAusinių kištukų keitimas, nutrūkusių laidų litavimas, sulūžusių korpusų klijavimas

 

Išorinės kompiuterių įrangos taisymas

Geroje Taisykloje išspręsime ne tik problemas, susijusias su kompiuterių gedimais, bet ir sutaisysime Jūsų kompiuterio išorinius įrenginius. Taisome įvairią standartinę įr nestandartinę kompiuterinę įrangą, pradedant kompiuterių pelytėmis ir baigiant profesionaliais vaizdo projektoriais.

Populiariausia taisoma išorinė įranga:

Būtina suprasti, kad pasenusios ir pigios kiniškos technikos taisymas apsimoka labai retai ir dažnai viršija naujo analogo biudžetą. Dėl to visada rekomenduojame klientams taisyti tik tą įrangą, kuri yra vertinga ir po remonto tarnaus bent kelis metus.

 

LCD monitorių remontas

Monitorių remontasPagrindinius monitorių gedimus galima skirstyti į tris kategorijas: natūralus nusidėvėjimas, elektros šuolis ir ekrano gedimas.

Natūralus nusidėvėjimas paprastai pasireiškia senesniuose (4:3) monitoriuose. Paprastai, juose pasensta ir išsipūčia kondensatoriai, retsykiais dėl to perdega ir kitos smulkios elektros grandinės detalės.

Elektros šuolio išprovokuoti gedimai yra sudėtingesnis ir pasitaiko įvairaus amžiaus monitoriuose. Šių gedimų šalinimas gali užtrukti nuo kelių dienų iki kelių mėnesių, jei teks užsakinėti retas detales, kurių dažnai nebūna Lietuvos sandėliuose. Kartais tenka keisti visą maitinimo plokštę. Paprastai, apsimoka taisyti tik naujesnius arba didelės įstrįžainės monitorius, kadangi senesnių monitorių vertė gali būti mažesnė už remonto kainą.

Ekrano gedimai - patys prasčiausi gedimai. Rasti naujus LCD ekranus yra ypatingai sudėtinga, dėl to sudužusių ekranų pakeitimas yra beveik neįmanomas. Senesniuose monitoriuose dažnai perdegdavo lempos, anksčiau jos buvo sėkmingai keičiamos. Naujuose monitoriuose ši problema buvo išspręsta LED technologijos dėka, tad dažniausi šiuolaikinių monitorių ekranų gedimai yra matricos dūžimas.

DĖMESIO! Priklausomai nuo gedimo tipo ir reikalingų detalių užsakymo terminų, monitorių taisymas gali trukti nuo kelių dienų iki kelių mėnesių.