Taisyklų tinklas visoje Lietuvoje:
Telefonų remontasMobiliųjų ir išmaniųjų telefonų remontas, ekranų ir stikliukų keitimas, techninė priežiūra Planšečių remontasPlanšetinių kompiuterių remontas, sudužusių ekranų ir stikliukų keitimas, techninė priežiūra Kompiuterių remontasNešiojamų kompiuterių remontas, techninė ir programinė priežiūra Ausinių remontasAusinių kištukų keitimas, nutrūkusių laidų litavimas, sulūžusių korpusų klijavimas

 

 

 

 

 

 

 

Profesionalių ausinių taisymas

Ausinių kištukų keitimas

Aukščiausios kokybės kištukasSennheiser kištukai
Kontaktų sk.: 3 / 4 kontaktų
Kaina su keitimu - 12.00
Garantija - 3 mėn.
Aukštos kokybės kištukas - 3 kontaktųAukštos kokybės kištukai
Kontaktų sk.: 3 / 4 kontaktų
Kaina su keitimu - 12.00
Garantija - 3 mėn.

 

Suplyšusių ausinių laidų litavimas

Sulituotas ausinių laidasDažniausiai, suplyšusius laidus vartotojai apvynioja izoliacine juosta, tačiau tai gadina garso kokybę, o apie estetinį vaizdą kalbėti apskritai nėra ko.

Norint kokybiškai sutaisyti ausinių laidą, būtina sulituoti laidelius, termovamzdeliu izoliuoti kiekvieną atskirą laidelį ir visą laidą. Toks taisymo būdas yra sudėtingesnis, tačiau nėra prarandama garso kokybė, o išvaizda lieka kur kas geresnė - dažnai taisymo žymių beveik nesimato.

Ausinių laidų litavimo paslauga kainuoja 6.00 ~ 12.00 €. Darbams suteikiama 3 mėn. garantija.

Jei ausinių laidą reikia įlituoti į ausinės vidų, kartu su dinamiko ardymo darbais paslauga kainuoja nuo 15.00 €. Jei dinamiko ardymas yra sudėtingas, paslaugos kaina gali būti didesnė. Tokiu atveju prieš atlikdami darbus su Jumis susisieksime.
 

Sulūžusių ausinių korpusų klijavimas

Sulūžęs ausinių korpusas

Naudojame aukščiausios kokybės klijus, pasižyminčius puikiu sukibimu. Suklijuotą vietą apdorojame ir nudažome, kad kuo mažiau matytųsi taisymo požymiai. Dažnai apskritai nesimato, kad ausinės buvo taisytos.

Taisome ne tik sulūžusius ausinių rėmelius. Pataisyti galime beveik visus korpusų defektus, keičiame laidus ausinių viduje, atskirus ausinių elementus ir dinamikus.

Paprastai, ausinių korpusų taisymas kainuoja 15.00 ~ 45.00 , priklausomai nuo pažeidimo lygio, sunaudotų medžiagų kainos ir taisymo sudėtingumo. Sudėtingesniais atvejais kaina derinama atskirai prieš darbų pradžią. Suteikiama nuo 2 sav. iki 3 mėn. garantija.

 

Nurodyros kainos yra orientacinio pobūdžio. Jei laidas suplyšęs keliose vietose, laidas yra daugiau negu 4 kontaktų, arba jei yra kitų savybių, dėl kurių taisymas yra sudėtingesnis už standartinį, kaina gali skirtis nuo nurodytos aukščiau. Jei kaina skiriasi nuo standartinės, klientui apie tai yra pranešama prieš suteikiant mokamas paslaugas.

Daugiau informacijos: www.ausiniuremontas.lt